Medarbejdere

Rasmus Abildgaard Lind

Rasmus Abildgaard Lind

Sikkerhedsingeniør

Civilingeniør
Ansvarlig for kemikaliesikkerhed og risikovurdering
+45 8877 3594 / rasmus@aeropak.dk 

Marie-Louise Bagger Ersgard

Marie-Louise Bagger Ersgard

Driftskoordinator

Ordrebehandling, produktionsplanlægning og logistik
+45 8877 3590 / marie-louise@aeropak.dk 

Anne-Mette Nielsen

Anne-Mette Nielsen

Kontorassistent og indkøb

+45 8877 3592 / annemette@aeropak.dk 

Abdul Bashir Baqi

Abdul Bashir Baqi

Udviklingsingeniør

Civilingeniør
+45 8877 3599 / abdul@aeropak.dk 

Rikke Reinsch

Rikke Reinsch

Regnskabschef

+45 8877 3597 / rikke@aeropak.dk 

TEAM Aeropak
Jesper Hovgaard

Jesper Hovgaard

Key Account Manager

Ansvar for salg og kunder
+45 8877 3593 / jesper@aeropak.dk 

Steffen Johansen

Steffen Johansen

Værkfører

Reparation og vedligehold. Leder for produktionspersonalet
+45 8877 3596 / steffen@aeropak.dk 

Jeannett Brandt-Jacobsen

Jeannett Brandt-Jacobsen

Laboratorietekniker

Kvalitets- og færdigvarekontrol
+45 8877 3595 / jeannett@aeropak.dk 

Karen Haahr Bagger Ersgard

Karen Haahr Bagger Ersgard

Medejer og ESG-koordinator

Anders Stig Nielsen

Anders Stig Nielsen

CEO

+45 8877 3591 / anders@aeropak.dk 

Stig Ersgard

Stig Ersgard

Ejer og bestyrelsesformand