Anställda

Rasmus Abildgaard Lind

Rasmus Abildgaard Lind

Säkerhetsingenjör

Civilingenjör
Ansvarig för kemikaliesäkerhet och riskbedömning
+45 8877 3594 / rasmus@aeropak.dk 

Marie-Louise Bagger Ersgard

Marie-Louise Bagger Ersgard

Driftsamordnare

Orderbehandling, produktionsplanering och logistik
+45 8877 3590 / marie-louise@aeropak.dk 

Anne-Mette Nielsen

Anne-Mette Nielsen

Kontorsassistent och inköp

+45 8877 3592 / annemette@aeropak.dk 

Abdul Bashir Baqi

Abdul Bashir Baqi

Utvecklingsingenjör

Chem. Eng.
+45 8877 3599 / abdul@aeropak.dk  

Rikke Reinsch

Rikke Reinsch

Redovisningschef

+45 8877 3597 / rikke@aeropak.dk 

TEAM Aeropak
Jesper Hovgaard

Jesper Hovgaard

Key Account Manager

Ansvar för försäljning och kunder
+45 8877 3593 / jesper@aeropak.dk 

Steffen Johansen

Steffen Johansen

Arbetsledare

Reparation och underhåll. Chef för produktionspersonalen.
+45 8877 3596 / steffen@aeropak.dk 

Jeannett Brandt-Jacobsen

Jeannett Brandt-Jacobsen

Laboratorietekniker

Kvalitets- och färdigvarukontroll
+45 8877 3595 / jeannett@aeropak.dk 

Karen Haahr Bagger Ersgard

Karen Haahr Bagger Ersgard

Delägare och ESG-samordnare

Anders Stig Nielsen

Anders Stig Nielsen

CEO

+45 8877 3591 / anders@aeropak.dk 

Stig Ersgard

Stig Ersgard

Ägare och styrelseordförande